Organisasjon

Oppmenn for sesongen 2020/2021

Årsklasse Arstall Oppmann E-post
Årsklasse 7–8 år Født 2014–2013 Mette Ringvold

mette.ringvold@gmail.com

Årsklasse 9–10 år Født 2012–2011 Pål Lødøen

paal.lodoen@gmail.com

Årsklasse 11–12 år Født 2010–2009

Ingrid Hove/Mattis Næss

ingrid.oos.hove@gyldendal.no

mattis.ness@rosenvilde.vgs.no

Årsklasse 13–14 år

Født 2008–2007 Lars Ole Allum

larsallum@gmail.com

Årsklasse 15–16 år (HL) Født 2006–2005 Arthur Kristoffersen

art-kri@online.no

Årsklasse Jr 17–20 år Født 2004–2001 Håvar Botterud

havarbotterud@gmail.com

Styre og ledelse, sesongen 2020/2021

     

H%E5kon%20Stub%20Aune.jpg

              

Styreleder & rennansvarlig

Håkon Stub Aune

hakonaune@hotmail.com

 

Christin%20B%20Nilsen.png

 

 

Økonomiansvarlig

Christian B. Nilsen

c_b_nilsen@hotmail.com

 

 

Vestmakra Drift Kristin Ågesen

kristaag@gmail.com

 

Jon%20Hareide%20Aarbakke.jpg

Dugnadsansvarlig Jon Hareide Aarbakke

 jon.aarbakke@fastmail.fm

 

Lars%20erik%20Myhre.png

 

Sportslig leder Lars Myhre

lamyhre@mil.no

  Kommunikasjon og Rekruttering Inge Brattbakken

 ingebratt@gmail.com

Vestmarka Driftsstyre 2020/2021

Leder    
Økonomiansvarlig    Kristin Ågesen kristaag@gmail.com, mob 97546880

Teknisk Drift Snøproduksjon
(Kontaktpersoner for Kirkerudbakken og Bærum Kommune v/Natur og Idrett)

Thomas Bjanes

Harald Gaustad

Jarle Tokerød

tb@vaillant.com, mob 40448327

Hargau@online.no, mob 93886548

jarle@hmhcement.no, mob 90404015

Koordinator for snøproduksjon Håvard Austefjord

havard.austefjord@dnvgl.com, mob 45661320

FB gr: Dugnad Vestmarksetra Snøproduksjon

Koordinator for treningstid, utleie og booking Geir Holm geir.holm@gmail.com, mob 91537375
Koordinator for løypedugnad (skitrase og skileik som inngår i anlegget) Geir Holm geir.holm@gmail.com, mob 91537375
Vestmarka videreutviklings prosjektgruppe

Rolf Jarl Aaberg

Helge Runer

Dag Helland-Hansen

rjaaberg@operamail.com, mob 97708138

helge.runer@gmail.com, mob 93280090

daghellandhansen@gmail.com, mob 41474029

Gå til toppen

Kalender

Januar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031