Organisasjon

Oppmenn for sesongen 2021/2022

Årsklasse Arstall Oppmann E-post
Årsklasse 7–8 år Født 2015–2014 Mette Ringvold

mette.ringvold@gmail.com

Årsklasse 9–10 år Født 2013–2012 Katinka Kaupang

kathinkakaupang@hotmail.com

Årsklasse 11–12 år Født 2011–2010

Pål Lødøen

paal.lodoen@gmail.com

Årsklasse 13–14 år

Født 2009–2008 Ingrid Hove

ingrid.oos.hovegyldendal.no

Årsklasse 15–16 år (HL) Født 2007-2006 Lars Ole Allum

larsallum@gmail.com

Årsklasse Jr 17–20 år Født 2005–2002 Håvar Botterud

havarbotterud@gmail.com

Styre og ledelse, sesongen 2021/2022

     

H%E5kon%20Stub%20Aune.jpg

              

Styreleder & rennansvarlig

Håkon Stub Aune

hakonaune@hotmail.com

 

Christin%20B%20Nilsen.png

 

 

Økonomiansvarlig

Christian B. Nilsen

c_b_nilsen@hotmail.com

Kristin%20Aagesen.jpg

Vestmarka Drift Kristin Ågesen

kristaag@gmail.com

 

Jon%20Hareide%20Aarbakke.jpg

Dugnadsansvarlig Jon Hareide Aarbakke

 jon.aarbakke@fastmail.com

 

 

Arthur%20Kristofferesen.jpg

Sportslig leder Arthur Kristoffersen

art-kri@online.no

Are%20Berg.jpg

Kommunikasjon og Rekruttering Are Berg

 are.berg@vita.no

Vestmarka Driftsstyre 2020/2021

Leder    
Økonomiansvarlig    Kristin Ågesen kristaag@gmail.com, mob 97546880

Teknisk Drift Snøproduksjon
(Kontaktpersoner for Kirkerudbakken og Bærum Kommune v/Natur og Idrett)

Thomas Bjanes

Harald Gaustad

Jarle Tokerød

tb@vaillant.com, mob 40448327

Hargau@online.no, mob 93886548

jarle@hmhcement.no, mob 90404015

Koordinator for snøproduksjon Håvard Austefjord

havard.austefjord@dnvgl.com, mob 45661320

FB gr: Dugnad Vestmarksetra Snøproduksjon

Koordinator for treningstid, utleie og booking Geir Holm geir.holm@gmail.com, mob 91537375
Koordinator for løypedugnad (skitrase og skileik som inngår i anlegget) Geir Holm geir.holm@gmail.com, mob 91537375
Vestmarka videreutviklings prosjektgruppe

Rolf Jarl Aaberg

Helge Runer

Dag Helland-Hansen

rjaaberg@operamail.com, mob 97708138

helge.runer@gmail.com, mob 93280090

daghellandhansen@gmail.com, mob 41474029

Gå til toppen

Kalender

Desember
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112