HanneStifossViermyr389 2015-08-20 14:24:01

Styret i BSK Skiskyting 2020-2021

Leder Andreas Hallingstad  andreas.hallingstad@akofsoffshore.com
Økonomi Marthine Lundgreen Vold  marthine@norcosmetics.no
Sportslig leder Jarle Aarstad jarle.aarstad@avinor.no
Våpenansvarlig Ole Petter Melbye o-melbye@online.no
Inntektsansvarlig Magnus Egge magnus.egge@online.no
Arrangementsansvarlig Trine Rasmussen trine.rasmussen@egmont.com

BSK Skiskyting er ca. 80 aktive og tilbyr skiskyting for alle som er interessert. Vi har treninger på Vestmarka og tilbyr noen økter i Holmenkollen for HL og oppover. De aller fleste medlemmene går også langrenn i BSK eller en av de andre klubbene i nærområdet.

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112